vodotěsné aku nářadí

Nemo Power Tools je první svého druhu a jediné zcela ponorné elektrické aku nářadí na světě Vrtačka Nemo V1 byla původně navržena a vyrobena na zakázku pro vědecké a vládní organizace v roce 2012. Poté byla technologie upravena do komerční verze a v roce 2013 byla zahájena její výroba.

 

Od té doby společnost Nemo Power Tools vyvinula širokou škálu elektrického nářadí a příslušenství pro práci ve vodě a pod vodou. Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s našimi partnery a klienty, abychom lépe porozuměli tomu, co potřebují k rychlejší a snadnější práci. Naše láska k inovacím v kombinaci s touhou poskytovat našim zákazníkům užitečné a kvalitní výrobky znamená, že do našich produktů integrujeme nové a zajímavé technologie. Společnost Nemo Power Tools využívá technologie, které se používají v High-tech výrobcích: baterie a elektroniku z oblasti dronů, chladicí technologie z počítačového průmyslu a těsnicí a výrobní metody z námořního průmyslu.

Od našeho založení v roce 2014 jsme rozšířili naši produktovou řadu o širokou škálu heavy-duty nářadí pro použití nad vodou i pod vodou, včetně několika modelů vrtaček, příklepových klíčů, rázových utahováků, úhlových brusek a příklepových vrtaček. Náš seznam nářadí se neustále rozšiřuje a představili jsme mimo jiné potápěčské světlo se svítivostí 6 000 lumenů, které pomáhá komerčním i rekreačním potápěčům vidět pod vodu více než kdykoli předtím. Mezi další produkty, které brzy uvedeme na trh, patří odolné akumulátorové vrtací kladivo SDS, nejvýkonnější potápěčské světlo s akumulátorem na světě a příklepová vrtačka s bezuhlíkovým motorem a pracovní hloubkou až 100 m. Nyní jsme představili náš akumulátorový, ruční kartáč na čištění lodních trupů, který zkrátí čas a námahu profesionálů a majitelů lodí při údržbě jejich plavidel.

Nářadí Nemo dnes používají po celém světě komerční a výzkumní potápěči, profesionálové v oblasti bazénů, majitelé lodí, instalatéři, stavební dělníci, vojenští potápěči, záchranné týmy a mnoho dalších. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s téměř 100 distributory a prodejci ve 45 zemích, kteří přinášejí inovace a kvalitu značky Nemo zákazníkům po celém světě.

1 položek celkem

Značky

Položek k zobrazení: 1
Vodotěsná úhlová bruska

První vodotěsná akumulátorová úhlová bruska na světě je navržena speciálně pro komerční potápěče a pracovníky pracující pod vodou. Tento nový model je vybaven vylepšenou technologií a umožňuje uživatelům výměnu akumulátorů pod hladinou. Nyní si potápěči mohou vzít pod hladinu tolik baterií, kolik je potřeba, aby mohli šetřit čas a vyhnuli se zbytečným opakovaným ponorům.

  • Možnost ponoření až do hloubky 50 metrů
  • Pod vodou vyměnitelné baterie!
  • Dvě 22V 6Ah li-ion baterie
Kód: AG-22V-6LI-50-V2