dělící kolečka

Kód: 97789
Tip
Značka: REED

Dělící kolečka REED jsou kompatibilní s řezáky jiných výrobců, např. RIDGID (pro bližší přehled viz: 01103-Cutter-Wheel-Chart-09_23).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechna řezací kolečka Reed jsou vyrobena z nástrojové oceli s vysokou odolností proti nárazům, zatímco konkurenční kolečka jsou vyrobena z uhlíkové oceli nebo z nástrojové oceli i tak nižší kvality. Díky této surovině vyšší kvality lze vyrábět řezací kolečka Reed tenčí a dokáží tudíž snáze řezat trubky a zanechávají méně otřepů. Díky vyšší kvalitě a certifikovanému materiálu rovněž platí, že pouze kolečka Reed lze tepelně zpracovávat pro dosažení dokonalé rovnováhy mezi tvrdostí a tuhostí, aby kolečka odolávala lomu a vydržela déle.


Společnost Reed razila cestu vývoji koleček na plastové trubky a v současné době má nejširší sortiment a nejvyšší kvalitu koleček na různé typy a tloušťky stěn nejen plastových trubek a potrubí.


Společnost Reed nabízí nejrozsáhlejší řadu řezacích koleček pro všechny typy trubek, potrubí a vedení. Kolečka Reed nabízí nejvyšší hodnotu při použití s řezáky Reed nebo s řezáky jakéhokoli jiného výrobce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dělící kolečka
Výška břitu (mm): 7,1
Pro materiály: CSST trubky (vlnovec)