Pneumatická přímočará pila Saw-It do 610 mm

Kód: 07620
Značka: REED
 • Saw It® SAWITSD2 řeže ocelové a nerezové trubky a plastové trubky, jako je C900 a PE.
 • Výkonný vzduchový motor o výkonu 2 HP (1,5 kW).
 • Na rozdíl od elektrického nebo plynového nářadí vydrží pracovat pod vodou i v náročných podmínkách v příkopech.
 • Nastavitelný směr proudění vzduchu pro odsávání.
 • Používejte pilové listy Reed's Power Hack Saw.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Pneumatická pístová pila Saw It® je dobrou volbou pro řezání plastových a ocelových trubek a skvělým nástrojem pro řezání na těžko přístupných místech.
 • Bezpečnostní vypínač pro okamžité vypnutí při uvolnění.
 • Pneumatický (vzduchový) motor eliminuje nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
 • Žádné výpary jako u benzínových odřezávacích pil.
 • Příprava staveniště vyžaduje méně výkopů než některé řezací nástroje.
 • Na rozdíl od elektrického nebo benzínového nářadí funguje i pod vodou, v náročných podmínkách v příkopech.
 • Pro větší stabilitu je třeba doplnit svěrák Saw It® a vodítka pilového kotouče Saw It®.
 • Čepele se prodávají samostatně. Používejte pilové listy Reed's Power Hack Saw.
 • Kompresor není součástí dodávky.

Pneumatická pístová pila Saw It® zajišťuje výkon a vratný pohyb pilových listů. S pilovými listy Power Hack (prodávají se samostatně) tato pila řeže ocelové a nerezové trubky a plastové trubky, jako jsou C900 a PE. SAWITSD2 je poháněna pneumaticky a nabízí výkonný motor o výkonu 2 HP a nastavitelný směr proudění výfukového vzduchu. Pila se otáčí a pracuje volně, spolu se snadným startováním a plynulým chodem. Jako bezpečnostní prvek slouží pojistka spouště, která zabraňuje náhodnému "zapnutí" při nárazu nebo nechtěném stisknutí spouště. Saw It® potřebuje 6" volný prostor za trubkou, aby umožnila pohyb pilového plátku. Příprava staveniště vyžaduje menší výkop než u některých řezacích nástrojů. Tento nástroj je poháněn vzduchem, což eliminuje nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Na rozdíl od nářadí poháněného benzínem se z tohoto zařízení nedochází k výparům. Pneumatická pístová pila Saw It nepředstavuje na rozdíl od elektrického nebo plynového nářadí problém ani v náročných podmínkách ve výkopu, včetně těch, kde je voda.

Saw It® musí mít prostředek, který jej udrží na místě, a doporučený svěrák Saw It® (prodává se samostatně) zajišťuje stabilitu a bezpečnost řezu. Volitelná vodítka pilového kotouče zajišťují směrové vedení pily. Maximální kapacita závisí na pilovém plátku a vodítku pilového plátku. Pneumatická pístová pila Saw It® řeže trubky o průměru až 24", pokud je používána se svěrákem Saw It® a 12" prodlužovacím řetězem. Saw It® řeže trubky o průměru až 20" (500 mm) při použití s doporučeným vedením pilového kotouče SAWITBG30. Pneumatické pily mají menší pravděpodobnost vznícení materiálu než pily poháněné benzínem a dokonce i některé pily poháněné elektřinou. Pila Saw It® se však nedoporučuje pro plynové potrubí (výbušné prostředí).

 

POZNÁMKY:

S pneumatickým nářadím REED, jako je Saw It®, vždy používejte filtr-regulátor-lubrikátor (FRL). Společnost REED nabízí FRL č. 97591 pro pohodlí uživatele.
Svěrák Saw It #04600 je vhodný pro trubky o průměru 4" - 12". Po přidání jednoho prodloužení řetězu, 6" nebo 12", se kapacita svěráku zvýší na 18", resp. 24".
Pilové plátky 14 TPI pracují na materiálech o tloušťce nejméně 1/8". Čepele 8 TPI pracují s materiály o tloušťce nejméně 3/16". Na měkčí materiály, jako je plast, použijte méně zubů na palec.

Doplňkové parametry

Kategorie: S pohonem
Hmotnost: 9.8 kg
Pro materiály: hliník, měď, plast, ocel, nerez. ocel

Podrobné předvedení stroje