Gilotinový střihač

CHARAKTERISTIKY

 • Nejkolmější řez, jakého lze u PE dosáhnout, díky silným rámům a unikátní konstrukci břitu.
 • Šetří náklady na lemování: elektrofúze nevyžaduje žádné lemování a spojování přes styčnou plochu vyžaduje jen menší lemování.
 • Vyžaduje minimální vůli okolo trubky, pouze 4” - 6” (102 - 152 mm) • Čisté a bezpečné! Žádné piliny, které by mohly ucpat ventily a otvory.
 • Mnoho řezů vysoké kvality díky odolnému břitu z nástrojové oceli s nepřilnavým povlakem.

Robustní gilotinové řezáky trubek jsou navrženy pro řezání PE trubek silnějších než SDR17 do 1 /8” (3 mm) průřezu trubek střední a vysoké hustoty. HPC12 je určen na trubky DIPS a IPS PE v rozmezí od SDR17 do SDR9.3. Mosazná pouzdra sestavy posuvu příčníku u HPC12 zajišťují plynulý posuv a rovnoměrnější nastavení břitu. Přesné řezy vytvořené gilotinovými řezáky Reed znamenají, že pro elektrofúze není vyžadováno žádné lemování a spoje přes styčnou plochu vyžadují jen menší lemování. Odolný břit s nepřilnavým povlakem zvládne mnoho kolmých řezů bez jakýchkoli špon, které by mohly ucpat ventily a malé otvory. Mírný úkos na břitu umožňuje snadné zahájení řezu a udržuje tvar pro pěkný rovný řez. Břity lze snadno naostřit nebo vyměnit.

 
   
 • Gilotinový střihač Kód: 04604
  Gilotinový střihač
  Na dotaz

  Střihače HPC4, HPC8 a HPC12 jsou navržené k pravouhlému, hladkému střihu silnostěnných PE trubek do průměru 315 mm. Po střihu není nutné upravovat konec trubky. Střihač HPC8TN je určený pro dělení tenkostěnných PE trubek bez deformace a poškození. Trvanlivá čepel je lehce brousitelná a vyměnitelná.

   
  Značka: REED

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem